پنج شنبه ١٤ مرداد ١٤٠٠ - 
1 2
 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی پردیس خودگردان :

اولین کنگره بین المللی داروسازی نوین

 

 

 

بسمه تعالی

 

اولین کنگره بین المللی داروسازی نوین به همت مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سالن همایش رازی در حال انجام است. در این همایش سه روزه علاوه بر ارائه ی سخنرانی و‌ پوستر نتایج تحقیقات ارائه شده از سوی دانشجویان و پژوهشگران دانشگاهی که پس از داوری پذیرفته شده اند٬ پنل های تخصصی دانشجویی، سازمان غذا و دارو٬ سندیکای تولید کنندگان دارو٬ وارد کنندگان و توزیع کنندگان دارو٬ انجمن های علمی دارویی کشور و داروسازان شرکت دارند.

این همایش دارای ۱۵ امتیاز بازآموزی بوده و کارگاه های جانبی آن نیز از امتیازات بازآموزی برخوردارند. بیش از ۱۷۰۰ شرکت کننده تاکنون ثبت نام نموده اند و تعداد زیادی از شرکت های دارویی و سلامت کشور نیز با ارایه ی غرفه محصولات و برنامه های خود را در معرض نمایش گذاشته اند. در این گردهمایی علاوه بر حضور کلیه دست اندرکاران علوم دارویی نماینده ی انجمن بین المللی داروسازان٬ رئیس دانشکده داروسازی قزاقستان٬ رئیس گروه اقتصاد دارویی مسکو و نماینده ی دانشجویان تخصصی داروسازی دانشگاه آلماتی قزاقستان نیز شرکت دارند

در روز افتتاحیه دکتر مهرداد فیضی سرپرست معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نمایندگی از ریاست محترم دانشگاه در محل مراسم حضور یافته و ضمن بیان خیر مقدم به میهمانان کنگره، گزارشی از اهمیت استفاده از آخرین دستاوردهای روز داروسازی را ارائه دادند.

دکتر وطن پور رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موارد مهمی درخصوص یافته های نوین در داروسازی ارائه دادند.

دکتر حسینی شیرازی _رئیس مرکز تحقیقات علوم دارویی_ با توضیح ابعاد همایش٬ این کنگره را نوآوری و ابتکاری در اجرای همایش های علوم دارویی برشمرد که برگزاری آن به صورت سالانه تداوم خواهد داشت.

در این مراسم میهمانانی از کشورهای انگلستان، روسیه، قزاقستان و استرالیا حضور داشتند.

 

 

 ١١:٣٧ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٩٧خروج
پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانیشهید بهشــتی
آدرس : تهران -  خیابان ولیعصر (عج) - خیابان شهید عباسپور(توانیر) - جنب پل همت - پلاک 19
تلفن : 88209020 - 021                  فکس : 88649181 - 021                 پست الکترونیک : ib@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.